Laborvezető

  • Cég neve

    Nestlé Hungária Kft

  • Munkavégzés helye

    3900 Szerencs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Fizikai-Kémiai labor vezetése (2 fő)
  • Beérkező alapanyagok vizsgálatának koordinálása
  • Víz vizsgálatok, C-vitamin, zsír, cukor vizsgálat, klorid vizsgálatok koordinálása
  • Mikrobiológiai labor vezetése (2fő)
  • mikrobiológiai vizsgálatok (enterobacteriaceae, összcsíra, penészélesztő, coli) koordinálása
  • Műszer kalibrálások lebonyolítása
  • Dokumentációk napra készen tartása
  • SAP riportok készítése
  • Eszköz és anyag rendelések lebonyolítása
  • Labor auditokon való részvétel és helyesbítő intézkedések koordinálása
  • Új eljárások feldolgozása, bevezetése (angol nyelvről)
  • Kóstoló panel koordinálása
  • Jogszabályi és a Nestlé elvárásoknak való megfelelés
  • Labor Safety, Biosafety és GLP biztosítása
  • Folyamatos fejlesztések kidolgozása
  • Vízvizsgálatok koordinálása – hatósági kapcsolattartás
  • Egyéb minőségbiztosításhoz tartozó feladatok, termelés támogatás

Elvárások

  • Felsőfokú-, vegyész-, élelmiszer- vagy anyag mérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős analitikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, jó szervező készség
  • Proaktív hozzáállás, precíz munkavégzés
  • SAP, és MS Office alkalmazások ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Multinacionális tapasztalat a világ legnagyobb élelmiszeripari vállalatánál
  • Tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Cafeteria csomag
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz

Céginformáció

Mi vagyunk a Nestlé, a legnagyobb élelmiszer és ital gyártó vállalat. 308.000 ember dolgozik nálunk, akiket az a cél vezérel, hogy javítsák az életminőséget és hozzájáruljanak egy egészségesebb jövő kialakításához. Csatlakozz hozzánk, hogy közösen, globális szintű változást érjünk el! A Nestlénél, a közel 190 országban, ahol jelen vagyunk, elsődleges célunk, hogy feltárjuk az ételekben rejlő erőt, hogy generációk életminőségét tegyük jobbá. Akár pályakezdő, akár tapasztalt szakember vagy, nálunk remek lehetőségek várnak. Légy Te is a Nestlé része, dolgozz Te is egy jobb világ szolgálatában!