Laborvezető

  • Cég neve

    KUNTEJ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5350 Tiszafüred, Igari út 57.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzemben előállított termékek, félkész termékek, alapanyagok valamint a környezeti minták folyamatos minőségellenőrzése.
  • A laboratórium tevékenységi körébe tartozó higiéniai és élelmiszerbiztonsági rendszer működtetése, felügyelete a törvényi előírásoknak megfelelően.
  • A mindenkor érvényben lévő minőségirányítási rendszer utasításainak megfeleltetése a laboratórium területén, a Lactalis Food Safety and Food Quality előírások betartása, betartatása.
  • Felelősség a laboratóriumban végzett vizsgálatok eredményeinek megbízhatóságáért, esetleges nem-megfelelőség esetén a kivizsgálások lebonyolítása, akciótervek létrehozása, betartatása, ellenőrzése.
  • Felelősség a laboratóriumi nemzetközi körvizsgálatok megszervezéséért.
  • HACCP folyamatmenedzsment.
  • Külső és belső auditokban való aktív részvétel.
  • A közvetlen irányítása alá tartozó munkatársak és munkaterületek (analitika, mikrobiológia, higiénia) szakmai irányítása, fejlesztése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök)
  • minimum 3 év élelmiszerbiztonság/minőségügy területen, továbbá laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • Excel haladó felhasználó
  • B kategóriás jogosítvány
  • kompetenciák: rendszerszemlélet; proaktivitás; önálló munkavégzés; céltudatosság; analitikus képesség; üzleti szemlélet; fejlesztő vezetői szemlélet; munkautasítások betartatása; együttműködési képesség

Céginformáció

A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Csoport több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Président, Galbani, Leerdammer és Parmalat. A cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap.

Kérjük a jelentkezéshez csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.