Laborvezető

  • Cég neve

    DANUBIANA Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • borászati laboratórium teljeskörű működtetéséért
  • a laboratóriumi munkák és eredmények pontos, áttekinthető adminisztrálásáért
  • a laboratóriumi mérőeszközök hitelesíttetéséért, karbantartásáért azok beszerzéséért
  • a laboratóriumi vegyszerek megrendeléséért, azok tárolásáért
  • a nyers és késztermékek pontos analitikai értékeinek beméréséért, ezek szabályszerű adminisztrálásáért
  • palackozással, lédig kiszállítással kapcsolatos mérések, dokumentumok kiadásáért
  • készborokkal kapcsolatos specifikációk megírásáért a forgalomba kerülő késztermék minősítéséért
  • beérkező termékek minősítéséért (szőlő, must, bor)
  • HACCP, IFS és BRC munkában való részvétel, irányelvek betartása
  • palackosbor raktárkészletének ellenőrzése, dokumentálása
  • borkóstolók szervezésében, lebonyolításában való részvétel
  • mintakészítések koordinálása, kivitelezése, mintaküldéssel kapcsolatos ügyintézés
  • a minőséget és élelmiszer biztonságot érintő kérdésekben a hatóságokkal, illetve  a külső szolgáltatókkal való kapcsolattartásért, a vonatkozó törvények és rendeletek rendszerbe történő beépítéséért
  • a termelésben felhasznált anyagok, eszközök és berendezések mikrobiológiai megfelelőségéért
  • a higiéniás szabályok kidolgozásáért, a higiéniás tevékenység irányításáért
  • mérési módszerek alkalmazásának rendszerezéséért, szinkronban a NÉBIH és az LGCF által használt rendszerekkel

Elvárások

  • Angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Excel, Word használat
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás törvény szerinti térítése

Céginformáció

A Danubiana Kft.-t 1990-ben alapította a német Binderer család. Céljuk kezdettől fogva az volt, hogy kiváló minőségű, hibátlan és szerethető borokat állítsunk elő. Éves szinten csaknem 15 millió palackot értékesítünk, Európától Ausztráliáig, Japántól Kanadáig, Skandináviától az USA-ig. A magyarországi élelmiszer-kiskereskedelemben is megtalálhatók boraink az ALDI és a Penny Market polcain.
2017-ben komoly változás történt a cég életében, új tulajdonosunk lett a francia Les Grands Chais de France cégcsoport személyében, mely a világ egyik legnagyobb bortermelő és értékesítő vállalata.