Labortechnikus

  • Cég neve

    GEDIA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata, Ring utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • gyártási folyamatban a vonatkozó vevői specifikációk alapján meghatározott vizsgálati tevékenységek végrehajtása (hegesztési varrat és roncsolásos anyagvizsgálatok)
  • vizsgálatra érkező minták beérkeztetése, előkészítése, ellenőrzése
  • elvégzett vizsgálatok szakszerű dokumentálása, jegyzőkönyvezése
  • vizsgáló eszközök folyamatos karbantartása, állapotának, működésének a felügyelete

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • három műszakos munkarend vállalása
  • fokozott figyelem és együttműködési képesség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • fémmegmunkálásban szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • bejárás támogatás
  • szakmai fejlődés
  • biztos munkalehetőség, kihívást jelentő, változatos munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A GEDIA Hungary Kft. autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat és automatizált présrendszereket üzemeltető tatai gyárunkba keresünk munkatársakat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el szakmai önéletrajzát.