Labortechnikus

  • Cég neve

    Cargill Magyarország Zrt

  • Munkavégzés helye

    7400 Zselickislak

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gabona és olajosmag minták kézi és műszeres vizsgálata munka utasítások maradéktalan betartásával
  • Vizsgálati eredmények pontos, precíz vezetése
  • Minta raktár készletnyilvántartás naprakész vezetése, selejtezés

Elvárások

  • Élelmiszer technikus, labor technikus, vagy ezzel egyenértékű releváns végzettség
  • 1-3 év releváns munka tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • ISO 17025 minőségirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Sikeres csapatban való munka
  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati kultúra, megbízható cég
  • Cafetéria

Céginformáció

Szeretne stabilabb, fenntarthatóbb jövőt építeni, szeretné karrierjét ápolni? Csatlakozzon a Cargill 160 000 alkalmazottból álló csapatához, amely elkötelezett amellett, hogy biztonságos, felelős és fenntartható módon táplálja a világot.  Ez a pozíció a Cargill Magyarország Zrt- n belül a gabonakereskedelmi divízón belül nyílt Kaposváron a kaposvári laboratóriumban.
Csapatunk olyan megoldásokat kutat, fejleszt és hoz létre, amelyek az ügyfeleink számára egészséges megoldást biztosítanak.