Labormérnök

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező alapanyagok gyártásközi- és végtermék analitikai vizsgálatának felügyelete
  • új vizsgálati módszerek kidolgozása, új készülékek beüzemelése
  • meglévő módszerek optimalizálása, készülékek karbantartása és napi felügyelete
  • napi analitikai vizsgálati eredmények elemzése, értékelése
  • LIMS (Laboratory Information Management System) felügyelete

Elvárások

  • vegyész/ vegyészmérnök BSc diploma vagy vegyipari technológia szakirányú anyagmérnök BSc végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség és önállóság

Előnyt jelent

  • vegyészmérnök/anyagmérnök MSc végzettség
  • analitikai területen megszerzett szakmérnöki végzettség
  • fémanalitikai területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbért,
  • 1,5 havi juttatást,
  • cafeteriát (Br. 450.000 Ft),
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • vállalati eredménytől függő bónusz,
  • mérnöki karrierpályát,
  • vásárlási kedvezményeket,
  • munkavállalói egészségbiztosítási kártyát,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat,
  • lakhatási támogatást és
  • pályakezdési támogatást (munkakörtől függően 750.000 - 1.500.000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetsz).

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója labormérnök munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen változatos feladatok, szakmai kihívás, és világszínvonalú vegyipari technológiák megismerésére nyílik lehetőséged.

Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését pedig változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel, valamint nyelvi képzésekkel támogatjuk.