Laboratóriumi technikus

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – Foglalkozás Egészségügyi Laboratóriumába (BEM) – humán minták előkészítésére azonnali munkakezdéssel teljes munkaidős munkatársat keres.
A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

Feladatok

  • kémiai analitikai feladatok ellátása humán mátrixokból (vér és vizelet)
  • a vizsgálati minták fogadása, kezelése
  • a vizsgálati folyamatok (mintaelőkészítés és kis- és nagyműszeres mérések) előírások szerinti elvégzése
  • a laboratórium tevékenységéhez kapcsolódó mérőműszerek kezelése, karbantartása, tisztántartása
  • laboratórium akkreditációjával kapcsolatos egyes szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése
  • vizsgálati dokumentációk elkészítése
  • laboratóriumi információs rendszer (LIMS) használata
  • auditokon való részvétel

Elvárások

  • középfokú – lehetőség szerint – releváns végzettség (vegyész-, vegyipari technikus, laborasszisztens stb.)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret: Word, Excel, irodai alkalmazás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • rugalmasság és kiváló konfliktuskezelői készség, szervezet-tudatosság, együttműködő készség

Előny

  • szakmai tapasztalat, laboratóriumi rendszerismeret, ISO 17025:2018 akkreditált laboratóriumi munkakörnyezetben szerzett jártasság
  • klasszikus- és műszeres analitikai gyakorlat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Részvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

Önéletrajza csatolásával és bérigénye megjelölésével várjuk jelentkezését!