Eurofins Analytical Services Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Laboratóriumi technikus

    Eurofins Analytical Services Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél a világ legnagyobb, piacvezető vizsgálólaboratóriumánál dolgozni?

A hazai piacon immár több, mint 30 éve jelen lévő Eurofins Analytical Services Hungary Kft. kitűnő szakemberekkel, modern műszerparkkal és kiterjedt nemzetközi háttérrel és remek munkakörülményekkel vár Újpesten.

Gyógyszervizsgáló Laboratóriumunk Elemanalitikai laboratóriumi részlegébe most elhivatott, munkájára igényes laboratóriumi technikust keres határozatlan időtartamra, bejelentett fix havi fizetéssel és egyéb juttatásokkal, rugalmas munkaidőben.

Mit kell tudnod rólunk?

GMP-tanúsítvánnyal rendelkező gyógyszervizsgáló laboratóriumunk független európai gyógyszer-ellenőrző telephelyként vállalja gyógyszer késztermékek és -alapanyagok minőségellenőrző vizsgálatát, GMP tanúsítvánnyal rendelkezik az EU-n kívül gyártott tételek EU-s piacra történő felszabadítására.

Mik lesznek a feladataid nálunk?

  • hatóanyag és késztermék minták műszeres ICP-OES/ICP-MS technikával való vizsgálata, a vizsgálandó minták előkészítése, mérések kivitelezése érvényben levő gyógyszerkönyvek és analitikai előiratok szerint;
  • elemanalitikai módszerek fejlesztésében, validálásában való részvétel;
  • a vizsgálatok minőségügyi dokumentálása GMP előírások szerint;
  • nem megfelelő vizsgálati eredmények (OOS) kivizsgálásában való közreműködés;
  • a vizsgálatokhoz használt készülékek karbantartása és PQ tesztek elvégzése;

Mit várunk el tőled?

  • legyen szakirányú középfokú iskolai végzettséged (vegyésztechnikus)
  • együttműködést a kollégákkal és a társosztályokkal,
  • rugalmasságot a napi feladatok elvégzésének tekintetében
  • elhivatottságot a szakmád és a cégünk iránt
  •  precízséget, pontosságot a munkavégzéseddel összefüggésben

Előnyt jelent:

  • GMP területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelv ismerete

Mit ajánlunk neked a munkádért cserébe?

  • Szuper munkakörnyezetet, hiszen Tudásközpontunk egy modern, impozáns épület Újpesten a 21. század követelményeinek megfelelő eszközparkkal és technikai feltételekkel, ahol fiatalos közeg, jó hangulatú csapat, támogató munkahelyi légkör vár
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Cafetéria-juttatást, szűrővizsgálatokat, kedvezményes sportolási lehetőséget (AYCM SportPass)
  • hosszútávú munkalehetőséget heti 40 óra/rugalmas munkaidőben

Ha úgy érzed, rendelkezel a meghirdetett pozíció betöltéséhez szükséges szaktudással, akkor jelentkezz hozzánk még ma! Motivációs leveledet és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Adatkezelési tájékoztató

Amennyiben pályázatoddal megkeresed Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adataidat az Eurofins Analytical Services Hungary Kft.  kifejezett hozzájárulásod alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt az Eurofins magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés hozzájárulásodnak a kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros