MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Laboratóriumi szakmérnök / analitikus

    MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Almásfüzitő

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

LABORATÓRIUMI SZAKMÉRNÖK/ ANALITIKUS

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Az analitikai feladatok ellátása. Új módszerek kifejlesztése, bevezetése és  írásos dokumentálása. Továbbá a kidolgozott módszerek oktatása, szakmai oktatás megtartása, és értékelése. Kalibrálási feladatok koordinálása a Minőségellenőrzés és Laboratóriumi Szolgáltatások biztosítása érdekében.

A MOL-LUB Kft. üzleti folyamatainak szakterületi támogatása a minőségi és jogszabályi előírásokat kielégítő termékek forgalomba hozatalának és a laboratóriumi szolgáltatás vizsgálatainak költséghatékony és folyamatos biztosítása érdekében.

FŐ FELELŐSSÉGEK ÉS FELADATOK:

  • A közreműködő technikusok munkájának napi tervezése, koordinálása, hatékony munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A laboratóriumba érkező minták regisztrációjának és a vizsgálatok elvégzésének koordinálása és szükség esetén elvégzése
  • Külső és belső stakeholderekkel történő kapcsolattartás
  • Készülékek pontos működésének folyamatos ellenőrzése, vizsgálatok szabvány szerinti végrehajtása, akár az eszközpark fejlesztésében való részvétel
  • Új módszereket fejlesztése és azok oktatásában, valamint dokumentálásában való aktív részvétel
  • Koordinálja a laboratórium működésével kapcsolatos hibaelhárítást
  • Részt vesz a hibák gyökérokainak azonosításában és azok kiküszöbölésében, a  megszüntetésre intézkedési programot összeállítja és levezényli
  • A minőségbiztosítási rendszer biztosítása, adott esetben felülvizsgálata és fejlesztése
  • Dolgozók szakmai tudásának rendszeres értékelése és az eredmény visszacsatolása

ELVÁRÁSOK:

  • Vegyészmérnöki / vegyész felsőfokú végzettség
  • Három év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált, agilis szemléletmód
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office és SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év
  • Medicover egészségbiztosítás
  • iPhone, Laptop
  • Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is)
  • Home office lehetőség
  • Éves teljesítmény bónusz opció 10%
  • Szakmai konferenciákon való részvétel
  • Flexibilis munkakörnyezet
  • Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon
  • Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés