Laboratóriumi segédasszisztens / adminisztrátor

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

VÁRHATÓ FELADATOK:

  • Minták átvétele
  • Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben, adminisztratív feladatok ellátása
  • Minták előkészítése/vonalkódozása laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez
  • Leletek nyomtatása és kiadása
  • Hibás adatok egyeztetése egészségügyi intézménnyel és pácienssel telefonon
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

AMIT VÁRUNK:

  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő pontosság az adatrögzítés során
  • Határozott, udvarias kommunikáció
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkavégzés csapatban és önállóan is

ELŐNY:

  • Egészségügyi végzettség
  • Gyakorlat a klinikai kémiai laboratóriumi diagnosztika területén
  • Laboratóriumi rendszer ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Megelőzésre fókuszáló, betegközpontú szemlélet
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör