Laboratóriumi műszakvezető

  • Cég neve

    ECOPRO GLOBAL HUNGARY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Jedlik Ányos utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az EcoPro Bm 2016 májusában vált ki anyavállalatából az EcoPro-ból. A katódanyagra specializálódott vállalat a szétválás után nagy volumenű növekedésbe kezdett a dél-koreai és külföldi piacokon. A lítium-ionos másodlagos energiahordozók végtelen jövőbeli növekedési potenciáljára alapozva, folyamatosan bővítették a termékskálát, ami az elektromos járművek, elektromos energiatároló rendszerek, szünetmentes áramellátó rendszerek, intelligens hálózatok és a repülőiparban használt rendszereket foglalja magába. Az elektromos járművekre való kereslet növekedés hatására 2018-ban elkezdték az első külföldi gyár tervezését, ami Debrecenben kerül megépítésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • IQC, PQC, OQC adattrend kezelése és eredmények elemzése
  • 4M hibakivizsgálásban, javítóintézkedésben részvétel, változáskezelési folyamat támogatása
  • laboratóriumi tevékenység körébe tartozó előírások felügyelete, betartatása
  • ICP-OES, XRF, XRD, SEM, BET mérőberendezések használata, ellenőrzése, hibakezelés
  • Gage R&R és berendezések kalibrálásának ellenőrzése
  • Labor fogyóeszközök és veszélyes anyagok kezelése, készletszint követése
  • Mérések során kiugró, rendellenes eredmények elemzése, intézkedés
  • Műszakos labortechnikusok ellenőrzése, képzése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kémia / vegyész / vegyészmérnök/ anyagmérnöki / fizikusi BSC, MSC végzettség
  • Csoportvezetői tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • 1-3 év laboratóriumi tapasztalat
  • Angol kommunikáció képes szint
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Szabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria, bónusz)
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Heti egy gyümölcsnap

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Műszakvezető
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető