Laboratóriumi folyamatfejlesztő mérnök

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

A SYNLAB Hungary Kft. budapesti munkavégzéssel (Boráros tértől 2 HÉV megálló, MÜPA-tól 1 megálló)
az alábbi pozícióba keres kollégát:

Feladatok

  • labor-, és laborközeli folyamatok felmérése elemzése, javítása,
  • új termékbevezetés operációs oldalról történő támogatása, labor szintű bevezetésének koordinációja,
  • laboreszközök, műszerek beszerzését megelőző elemzések elkészítése, előterjesztése és üzembehelyezésének koordinálása,
  • hatékonyságelemzési szempontok meghatározása és monitorozása
  • hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • oktatási anyagok készítésében való együttműködés, tudásmegosztás
  • közreműködés költségtervezési feladatokban, költséghatékonyság elemzések elkészítésében
  • teljesítmény mérése és monitorozása, kapacitástervezés támogatása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (természettudományi terület, mérnöki végzettség)
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Lean módszertan ismerete, Lean fejlesztésekben szerzett tapasztalat
  • rendszerszemlélet
  • analitikus és megoldásorientált gondolkodás
  • folyamatoptimalizálási alapismeretek
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • MS Office (Excel) magas szintű ismeretet
  • középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • laboratóriumi tapasztalat
  • projektalapú működésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőséggel
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Részvételi lehetőség SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével KIZÁRÓLAG a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.
A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.