Pernix Pharma Gyógyszergyártó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Laboratóriumi asszisztens

    Pernix Pharma Gyógyszergyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Kamilla utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Késztermékek (szilárd-, lágy- és folyékony gyógyszerformák), valamint késztermékekbe beépülő alap és segédanyagok fizikai és kémiai analízise;
  • Laboratóriumi műszerek, berendezések napi-, havi ellenőrzése;
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok végzése;
  • Műszeres analitikai vizsgálatokhoz előkészítés
  • Vizsgálatok előírás szerinti dokumentálása;

Elvárások

  • Szakirányú technikus, biológus bsc/msc, kémia bsc/msc vagy egyéb más releváns végzettség;
  • Átlagon felüli precizitás és problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés.
  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat;
  • Szilárd-, lágy- és folyékony gyógyszerformák vizsgálatában szerzett tapasztalat;
  • Alap/középfokú angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari laboratóriumi technikusi végzettség;
  • HPLC technika, illetve a kapcsolódó szoftverek ismerete.

Amit kínálunk

  • Ösztönző munkakörnyezet;
  • Változatos feladatok, kihívások;
  • Felelős, támogató csapat;
  • Biztos munkahely.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és rendelkezik a megjelölt végzettséggel, kompetenciákkal, kérjük küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva. Jelentkezése során szakmai önéletrajzát szíveskedjék csatolni.