Laboratóriumi asszisztens

  • Cég neve

    Á.H.O.K. Kft.

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Bolgárkertész utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Amennyiben úgy döntesz, hogy csatlakozol lelkes kis csapatunkhoz a következő feladatokban fogsz tudni velünk együtt részt venni:

  • beérkező minták átvétele, előkészítése, analitikai mérések (rutin mérések, módszer fejlesztési mérések és validálások kivitelezése), automatákon történő és manuális vizsgálatok végzése
  • a laborban használt készülékek napi kontrollozása, ill. más időszakos ellenőrzésének elvégzése, üzemképes állapotának fenntartása
  • a mért eredmények kiértékelése, Lims dokumentáció, leletküldés
  • a laboratórium épségéért, tisztaságáért a laboratórium felelős állatorvosával együtt viselt felelősség
  • a laboratóriumi munka kapcsán keletkező veszélyes hulladékok kezelése (napi gyűjtés, elszállításra való összekészítése)
  • akkreditációs követelmények teljesítése, auditokon való részvétel
  • nyilvántartások vezetése (vegyszerekről, készülékekről), a vizsgálatokhoz szükséges anyagok, eszközök biztosítása, előírás szerinti tárolása
  • a napi használat után a laboreszközök kézi és/vagy gépi mosogatása
  • előzetes, heti beosztás szerinti munkavégzés az Á.H.O.K. Kft. laboratóriumában
  • ügyeletekben való részvétel (ünnep- és munkaszüneti napokon) az Állatorvostudományi Egyetem (1078, Bp., István u. 2.), Kórélettan és Onkológiai Tanszék Laboratóriumában

Elvárások

Szeretnénk a csapatunkban látni, ha:

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • tudsz önállóan és csapatban is jól dolgozni
  • szereted a manuális laboratóriumi feladatokat (kenethúzás, citológia festés, stb.)
  • vállalod, hogy a laboratórium mind a két telephelyén helytállsz (persze nem egyszerre egy időben)
  • nem okoz problémát a változó munkarend (telephely és nyitvatartási idő függvényében) és az ügyelet sem (hétvége és ünnepnap)

Előnyt jelent

Különösen örülnénk neked, amennyiben:

  • orvos-diagnosztikai laboratóriumi analitikus vagy más felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • van már laboratóriumban szerzett tapasztalatod (ha állatorvosi laborban szerzett, akkor meg egyenesen ámulunk majd)
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Miért éri ez meg neked?

  • versenyképes jövedelem
  • változatos munka (szinte minden labor területen kipróbálhatod magad, ami megtalálható nálunk)
  • szakmai kihívás
  • képzési lehetőség (persze, ha te is akarod)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • étkezési támogatás (mert mi is szeretünk jókat enni)
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • modern laboratóriumi diagnosztikai (hematológia, klinikai kémia) eljárások megismerése
  • és nem utolsó sorban cuki állatok

Céginformáció

Szereted az állatokat? Netán laboros végzettséggel rendelkezel? Gondoltál már arra, hogy szívesen részt vennél a gyógyításukban?
Ha igen akkor örömmel várunk téged fiatalos és vidám csapatunkba. ????
Helyileg Zuglóban vagyunk, nem messze az Örs Vezér teréről, a Bolgárkertész utca 31-es szám alatt. Az Állatorvosi Hematológiai és Onkológiai Központ (Á.H.O.K. Kft.) részeként a klinika mellett található közvetlenül a laboratórium.
Vizsgálati területeink a következők:

  • hematológia
  • klinikai kémia
  • hormon
  • citológia
  • allergia
  • mikrobiológia
  • véralvadás
  • vizelet

Munkaidő: heti 40 óra (a klinika és labor nyitvatartási és ügyeleti rendjéhez alkalmazkodva)
Telephelyek címe:
1148 Budapest, Bolgárkertész u. 31.
1078 Budapest, István u. 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.