Laboratóriumi anyagvizsgáló technikus

  • Cég neve

    HEXUM Laboratóriumok Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Laboratóriumi vizsgálatok kidolgozott módszerek szerinti végrehajtása
  • A vizsgálatok minőségbiztosítási rendszerének üzemeltetése

Elvárások

  • Középfokú vegyész, analitikus végzettség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem csomag (cafeteria, munkába járási támogatás)
  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: Budaörs, Gyár u. 2.

Céginformáció

A HEXUM Laboratóriumok Zrt. (www.hexumlabs.com)  a hazai ipar meghatározó szereplője, a NAH által akkreditált vizsgáló és a MEKH által kijelölt tanúsító vállalat. Fő tevékenysége a szénhidrogénipar termékeinek mintavétele, vizsgálata és megfelelőség értékelése, valamint a kapcsolódó környezeti mintavételek és vizsgálatok végzése.