Laboratóriumi analitikus / asszisztens

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára. A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.

Feladatok

  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
  • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekről
  • Mikrobiológiai identifikáló és rezisztencia vizsgálatok, vagy szerológiai vizsgálatok, vagy molekuláris diagnosztikai vizsgálatok végzése
  • Laboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezelése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Biológus BSc/MSc, Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus és/vagy laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettség
  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előny

  • Laboratóriumi rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes juttatás
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes parkolás lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Multinacionális stabil háttér
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Exkluzív, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye
SYNLAB Hungary Kft.
Mikrobiológiai Laboratórium
1211 Budapest Weiss Manfréd út 5-7.

Jelentkezésed a fizetési igényed és a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.