Laboratóriumi adminisztrátor (Budapest)

  • Cég neve

    Synlab Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

  • Fizetés

    Mozgóbér Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.
A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Feladatok

  • Minták átvétele
  • Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben, adminisztratív feladatok ellátása
  • Minták előkészítése/vonalkódozása laboratóriumi vizsgálatok végzéséhez
  • Leletek nyomtatása és kiadása
  • Hibás adatok egyeztetése az egészségügyi intézményekkel és páciensekkel telefonon
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő pontosság az adatrögzítés során
  • Határozott, udvarias kommunikáció
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Csúsztatott munkarend szerinti munkavégzés 8.00-22.00 óra között - 8:00-16:00; 12:00-20:00; 14:00-22:00 – jellemzően délutános vagy délelőttös műszak vállalásával
  • Beosztás szerint esetenként hétvégi és ünnepi munkavégzés vállalása

Előny

  • Orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
  • Tízujjas gépírási gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Piacképes juttatás
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes parkolás lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Multinacionális stabil háttér
  • Betanulási időszak biztosítása
  • Exkluzív, modern munkakörnyezet

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével, valamint önéletrajza elküldésével adhatja be.