Laborasszisztens

  • Cég neve

    Vet-Med-Labor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest, Szugló utca 89.

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a laboratóriumba érkező minták iktatása,
  • a minták vizsgálatra történő előkészítése, automaták kiszolgálása (Advia 120, Sysmex XN-1500, Advia 1800, Immulite 2000 stb.),
  • manuális kislabori feladatok elvégzése
  • ELISA vizsgálatok elvégzése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • két műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz munkaerő

Szakirányú főiskolai végzettség esetén kezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • Plate ELISA vizsgálatok kivitelezésében való gyakorlat
  • hematológiai, klinikai kémiai ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás

Céginformáció

Laborasszisztenseket keresünk a XIV. kerület Szugló utcában több mint 20 éve működő állatorvosi diagnosztikai laboratóriumba főállásba, két műszakba.

Kérjük, a jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.