Laborasszisztens

  • Cég neve

    BÁTORTRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mikrobiológiai és klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése takarmány és élelmiszeripari területen.
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok előkészítésében.
  • A vizsgálatokhoz szükséges táptalajok, táplevesek elkészítése.
  • Felel a műveletek megfelelő dokumentációjáért.

Elvárások

  • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Pontosság, precizitás.
  • Rugalmasság.
  • A biztonsági előírások betartása.

Előnyt jelent

Előny: mikrobiológiai vagy analitikai laboratóriumban szerzett tapasztalat.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a következő címen: szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével 2024.04.30.-ig.