Laboráns

  • Cég neve

    TRV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Balmazújváros

  • Egyéb juttatások

    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

TRV Zrt.
Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Laboráns

A következő feladatok várnak önre:

  • Klasszikus analitikai vizsgálatok és egyszerű műszeres mérések szakszerű, előírás szerinti végzése, dokumentálása (tömegmérés, titrimetria, fotometria stb.)
  • A vizsgálatokhoz szükséges oldatkészítés, mintaelőkészítés, mosogatás
  • Verifikálások végzése terv szerint
  • Vegyszerkészlet kezelése, nyilvántartása
  • Mintavételi feladatok ellátása

Ideális jelölt, amennyiben az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik:

  • Középfokú végzettség (vegyésztechnikus)
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Jó monotonitástűrő képesség
  • Csapatjátékosi attitűd
  • Magabiztos számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Magasabb szakirányú, vagy szélesebb körű végzettség
  • Terhelhető, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, pandémia hatásától független vállalati háttér
  • Cafetéria juttatás, SZÉP kártyára
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Szociális élethelyzethez kapcsolódó juttatások
  • Utazási támogatás
  • Teljesítményösztönző juttatás
  • Önálló munkavégzésre lehetőség

Egyéb információ

Jelentkezési dokumentáció: fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz végzettséget és képzéseket igazoló okiratok másolata bruttó bérigény megadása

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Amennyiben az állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintás után betöltődő TRV Zrt. karrier oldalon a hirdetési szöveg alján látható "Jelentkezés" gomb segítségével tudja eljuttatni hozzánk.