• Cég neve

    TOLNATEJ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd, Keselyűsi út 26.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • alapanyag, félkész- ill. késztermék vizsgálati minták átvétele, nyilvántartása
  • a minták előkészítése és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • vizsgálati eredmények értékelése,
  • mérési adatok rögzítése, kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • laboratóriumi környezet és eszközök tisztántartása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • precíz munkavégzés
  • számítógépkezelői ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent

  • élelmiszer / ipari laborban szerzett tapasztalat
  • IFS vagy HACCP, esetleg SAP rendszerek ismerete

Amit kínálunk

kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
nagyvállalati munkakörnyezet

Céginformáció

A TOLNATEJ Zrt. Magyarország legnagyobb félkeménysajt gyártó társasága. 100%-ban magyar tulajdonú, dinamikus fejlődést produkáló és folyamatosan bővülő vállalkozás.

A „Jelentkezés” gombra kattintva, önéletrajz csatolásával.