Laboráns (Százhalombatta)

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Százhalombatta

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Százhalombattai parterünkhöz keresünk LABORÁNS kollégákat.

Van vegyésztechnikus vagy vegyipari szakközépiskolai végzettséged? Szívesen dolgoznál egy nagyhírű vállalatnál?

Csatlakozz hozzánk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Alapanyagok és késztermékek minősítő vizsgálatainak valamint az üzemvitelhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatoknak az elvégzése, adatainak feldolgozása számítógépes adatnyilvántartó rendszerben.

  • Laboratóriumi mérőberendezések és műanyagfeldolgozó gépek kezelése.

  • Termékek minősítése, kapcsolattartás az üzemi szervezet munkatársaival.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés.

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások (Cafetéria).

  • Családias légkör.

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Vegyésztechnikus vagy vegyipari szakközépiskolai végzettség,

  • Vegyiparban szerzett 1-2 év tapasztalat,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP, LIMS ismerete.

Egyéb információ

  • Műszak: 12 órás műszak (6:00-18:00), (2 nap nappal - 2 nap pihenő - 3 nap éjszaka)

  • Folyamatos munkavégzés

  • Az munkavégzés érint HÉTVÉGI munkát is

  • Munkavégzés helye: Százhalombatta

  • Szállást nem biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz az önéletrajzod elküldésével:

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974