Laboráns

  • Cég neve

    SPL Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    3792 Sajóbábony

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Csapatunk erősítéséhez keresünk laboráns kollégát az alábbi feladatok ellátásra:
  • A beérkező alapanyagok, gyártásközi minták, intermedierek és késztermékek vizsgálata klasszikus analitikai, illetve műszeres módszerekkel
  • A vizsgálatokhoz szükséges berendezések üzemeltetése, szakszerű kezelése
  • Minőségellenőrzés a gyártás során és a technológiákhoz kapcsolódó folyamatokban
  • A laborban végzett munka dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Minőség iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

  • Analitika laborban szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen (iparágban, laboratóriumban) szerzett tapasztalat
  • Analitikai módszerek és műszerek ismerete (HPLC, GC, IC, KF-titrátor)

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Karácsonyi jutalom, hogy az ajándékok biztos meglegyenek a fa alatt
  • Egészségbiztosítás, amivel egészségügyi problémák esetén szakellátást és diagnosztikai vizsgálatokat vehetsz igénybe Miskolc legjobb magánszolgáltatóinál

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Nemzetközi piacon működő, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalatunk agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.
Társaságunk kitűnő minőségű termékeket szállít a világ minden tájára.

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!