Laboráns

  • Cég neve

    Pannon-Biomassza Kft.

  • Munkavégzés helye

    2840 Oroszlány

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az oroszlányi erőmű részére érkező szilárd biomassza – és újrahasznosítható tüzelőanyagok mintavétele, átvétele, feldolgozása
  • A vizsgálatokhoz szükséges segédanyagok, eszközök előkészítése
  • Tüzelőanyag elemzési vizsgálatok szabvány szerinti határidőre való elvégzése ( Nedvességtartalom, hamutartalom, égéshő és fűtőérték)
  • A laboratórium működésével összefüggésben lévő dokumentációs és adminisztrációs feladatok (vizsgálati lapok töltése, jegyzőkönyv-, kimutatások-, összesítő táblázatok készítése, nyilvántartások vezetése)
  • A laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó napi szintű karbantartási feladatainak elvégzése (pl: tisztítás, hűtőfolyadék pótlása, gép beállítások, pontosság ellenőrzések)
  • Cégcsoport minőségirányítási dokumentumainak alkalmazása, betartása

Elvárások

  • Érettségi és/vagy vegyipari szakirányú végzettség / vegyésztechnikus végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Megbízható, önálló és fegyelmezett személyiség
  • Nagyfokú precizitás
  • Csapatmunka
  • Szabálykövető attitűd

Előnyt jelent

  • Környezetvédelmi-, vagy laborgyakorlatot magába foglaló egyéb technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi eszközök használatának ismerete ( pl: tára / analitikai mérleg, kaloriméter, izzítókemence, aprítógép, szárítószekrény)

Amit kínálunk

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Lehetőség a fejlődésre, előre lépésre
  • Munkába járás támogatása
  • 2 műszakos munkarend (06-14, 14-22)
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • 20 % műszakpótlék

Céginformáció

A Pannon-Biomassza Kft, a Veolia csoport tagja. A vállalat több mint 25 éves múltra tekint vissza, és célja a környezettudatos energiatermelés megújuló alapú energiaforrások felhasználásával.
Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.
Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben szívesen végezne önálló, a szakterülethez tartozó feladatokat, továbbá szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését!

A jelentkezését önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel, a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja beküldeni nekünk.