Laboráns/ minőségellenőr

  • Cég neve

    Hell Energy Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálata, dokumentálása
  • Élelmiszeripari (üditőipar) labor minőségirányítási rendszerének üzemeltetése
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében
  • Folyamatos gyártósori mintavételezés
  • Érzékszervi vizsgálatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés, felelősségtudat
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező és rendszerező képesség
  • Több műszakos (12 órás) munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk tervezhető, többműszakos munkaidőbeosztással egy piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportban. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel és teljesítményfüggő mozgóbérrel honoráljuk, továbbá a munkába járás költségének nagyfokú támogatását, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Céginformáció

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.
Szeretnél Te is hozzájárulni a dinamikus fejlődéshez?
Ha igen, itt a lehetőség!