Laboráns

  • Cég neve

    DUNASTYR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta, Olajmunkás utca

  • Fizetés

    Bruttó 7,5M - 8,0M Ft éves bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Alapanyagok és késztermékek minősítő vizsgálatainak valamint az üzemvitelhez kapcsolódó laboratóriumi vizsgálatoknak az elvégzése, adatainak feldolgozása számítógépes adatnyilvántartó rendszerben.
  • Laboratóriumi mérőberendezések és műanyagfeldolgozó gépek kezelése.
  • Termékek minősítése, kapcsolattartás az üzemi szervezet munkatársaival.

Elvárások

  • vegyésztechnikus vagy vegyipari szakközépiskolai végzettség (vagy egyéb technikusi végzettség és vegyiparban szerzett tapasztalat),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

Előnyt jelent

  • SAP, LIMS i rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés.
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások (Cafetéria, Nyugdíjpénztári hozzájárulás).
  • Családias légkör.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • 12 órás, folyamatos műszakrend

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát is! Köszönjük.