Labor munkatárs

  • Cég neve

    Sió ECKES Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok, Május 1. utca 61.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségellenőrzés a gyártás során, és az ahhoz kapcsolódó folyamatokban
  • A beszerzett alap -és segédanyag, valamint a félkész -és késztermékek minőségi ellenőrzése
  • Fizikai és kémiai vizsgálatok és műszeres analitikai mérések végzése
  • Érzékszervi vizsgálatok elvégzése
  • Minőségi és higiéniai követelmények betartása
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Középfokú vegyipari, élelmiszeripari végzettség (általános vegyész, vegyésztechnikus, élelmiszeripari technikus)
  • Élelmiszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Releváns szakmai gyakorlat, laborban végzett munkatapasztalat
  • Microsoft Office (Excel, Word) ismeret

Előnyt jelent

  • Mikrobiológiai területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő műszakpótlék
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatások (teljesítménybónusz, SZÉP kártya, bejárási támogatás)
  • Munkaruházat
  • Céges buszjárat
  • kiszámítható, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Legyél részese egy folyamatosan növekvő, több évtizedes hagyományokkal rendelkező vállalat sikereinek!

A SIÓ-Eckes Kft. Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cége, az Európában piacvezető Eckes-Granini csoport tagja, ötvözi a nemzetközi szakértelemet és a több évtizedes gyártási hagyományokat. Modern siófoki gyárunk, dinamikus munkatársaink és innovációs törekvéseink biztosítják többek között a SIÓ, a Hohes C vagy a Granini márkáink sikereit.