Labor munkatárs

  • Cég neve

    GRAMEX 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház, Búzavirág utca 26.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • gyártásközi minőségellenőrzési feladatok elvégzése a kiadott utasítások alapján
  • a termelési folyamat ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése
  • a termelési dolgozók minőségügyi szemléletének folyamatos fejlesztése
  • a higiéniai utasítások betartatása
  • a bejövő anyagok ellenőrzése
  • az előírt minőségügyi dokumentáció naprakész, pontos vezetése
  • rendszeres jelentés a Minőségbiztosítási vezető felé

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség (élelmiszeranalitikai technikus, vegyipari technikus stb)
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező, közel 100 főt foglalkoztató termelő vállalat, keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe: