Labor gyakornok

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 5.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részben könnyű fizikai munka
  • Érzékszervi kóstoltatásban való aktív részvétel (előkészületek,kósoltatás)
  • Labor vizsgálatokban való részvétel

Elvárások

  • Élelmiszermérnök, biomérnök, vegyész vagy analitikai szak
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása(több is lehet) rugalmasan
  • Csapatjátékos szellem
  • Önállóság
  • Proaktivitás
  • Ambíció

Amit kínálunk

-Kollégáink a márkáink nagykövetei is, ezért lehetőséget adunk saját termékeink fogyasztására
-Stabilan, hosszú távon is számolhatsz velünk, hiszen nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
-Modern és 21. századi munkakörnyezetet alakítottunk ki, ahol még sportolásra is van lehetőség
-Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 8:00-16:30 - Bejárás: céges busszal (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)(Csepel,Szigetszentmiklós)

Fizetés: br.1874 Ft/óra

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 28 országot átfogó és 590 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeik, melyeket gyártanak és értékesítenek: Coca-Cola, Fanta, Fuzetea, Naturaqua, BURN, Cappy, Jack Daniels és Rézangyal. A vállalat székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék arra, hogy több, mint 70 féle terméket forgalmaznak, és a késztermékik jelentős hányadát külföldre, 25 országba exportálják.