ContiTech Rubber Industrial Kft. logo

Labor csoportvezető

  • Cég neve

    ContiTech Rubber Industrial Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Budapesti út 10.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Continental úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt a személyek és áruik fenntarthat és összekapcsolt mobilitásához. Az 1871-ben alapított technológiai vállalat biztonságos, hatékony, intelligens és megfizethető megoldásokat kínál a járművek, gépek, közlekedés és a szállítás számára. A Continental 2022-ben 39,4 milliárd euró árbevételt ért el, valamint jelenleg közel 200 000 embert foglalkoztat 57 országban és piacon.

A ContiTech csoport szektor többek között anyagközi, környezetbarát és intelligens termékeket és rendszereket fejleszt és gyárt az autóipar, a vasútépítés, a bányászat, a mezőgazdaság és más kulcsfontosságú iparágak számára. A „gumin túlmutató intelligens és fenntartható megoldások” jövőkép által vezetve a csoport szektor az iparág és az anyagok terén szerzett hosszú távú ismereteire támaszkodva a különböző anyagok elektronikus komponensekkel és egyedi szolgáltatásokkal való kombinálásával új üzleti lehetőségeket nyit meg.

ContiTech divízónk szegedi anyag labororatóriumának csopotvezetőjét keresünk. Gyere és csatlakozz hozzánk.

Főbb feladatok:

  • Az anyag laboratóriumi csapat munkájának irányítása
  • Minden vizsgálati megbízás megtervezése és végrehajtása a megfelelő gyártási vagy vizsgálati módszerek kiválasztása mellett, valamint a szükséges biztonsági intézkedések alkalmazása
  • Munkautasítások készítése
  • A laboratóriumban a megfelelő és biztonságos eljárások biztosítása a berendezések és eszközök megfelelő kezelésével, valamint a tisztaság és a rend fenntartásával.
  • Felelősség a vonatkozó jogi és szabályozási követelmények betartásáért
  • Műszaki megfelelőség és tanúsítás biztosítása
  • Speciális vásárlói tanácsadás
  • Az alkalmazottak képzésének biztosítása
  • Intenzív együttműködés fenntartása az EMEA régió többi belső laboratóriumainak csapataival

Munkaköri követelmények:

  • BA egyetemi végzettség (természettudományi vagy mérnöki), vagy technikusi végzettség több éves releváns szakmai tapasztalattal
  • Munkatársak menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Több éves gumifeldolgozási tapasztalat előnyt jelent
  • Informatikai rendszerek (pl. Microsoft Office, esetleg egyéb labor szoftverek) magabiztos kezelése
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Személyiségprofil: Nagyon jó kommunikációs és csapatmunka készség, felelősségtudat, önálló és körültekintő munkavégzés, megbízhatóság, nyomás alatti munkavégzés képessége, szervezőkészség

Amit ajánlunk:

Azt akarjuk, hogy munkatársaink jól járjanak velünk. Éppen ezért nemcsak izgalmas munkát kínálunk nekik egy nemzetközi technológiai csoportnál, hanem számos további ajánlatot is, például rugalmas és hibrid munkavégzést, egészségprogramot, vállalati kedvezményeket és egyéb juttatásokat.

Készen állsz arra, hogy a Continentallal alakíts a jövődet? Tedd meg az első lépést és jelentkezz most!

ContiTech Rubber Industrial Kft., 6728 Szeged, Budapesti út 10.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Gyártás, Termelés vezető