NRG MED S.R.L. Magyarországi Fióktelepe logo

Kútmunkálati operátor

  • Cég neve

    NRG MED S.R.L. Magyarországi Fióktelepe

    Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld, Baranya megye, Békés megye, Hajdú-Bihar megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 12/48 órás műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kútmunkálati tevékenységek elvégzése
  • Termelési adatok feljegyzése, monitorozása
  • Berendezések működésének megismerése, és azok időszakos karbantartásának elvégzése
  • A műszakvezető utasításait követve a berendezés telepítése/leszerelése, a rendszer funkcióinak ellenőrzése (tömörségi teszt, nyomáspróba stb.)
  • Folyadék-mintavételezés és annak elemzése
  • Kitermelt folyadék tartályautóra töltése

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság
  • Affinitás dekádrendszerű munkavégzésre (7 nap munka/7 nap pihenő, 12 órás műszakokkal, éjszaka/nappal)

Előnyt jelent

  • Gáz-, és olajipari területen szerzett tapasztalat/végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív hozzáállás
  • Egyéb idegen nyelv ismerete (olasz)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Következetes, támogató, nyitott vezetők és cégkultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Munkavégzés helyén biztosított szállás
  • Munkavégzés ideje alatt napi 2 étkezés biztosítása
  • Külföldi munkavégzésre lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési, előrelépési lehetőségek, szervezett képzések

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az NRG MED s.r.l egy olasz magántulajdonban lévő cég, melynek a vezetői hatalmas képzettséggel és nagy tapasztalattal rendelkeznek az olaj és gázipar területén, és elsősorban a kútvizsgálatokra, meghosszabbított termeltetésre, és olaj-és gázelőkészítő kezdeti technológiákra fókuszálnak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!