Kutató-fejlesztő mérnök

  • Cég neve

    LynXes Innovation Kft.

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés
  • Mérőkészülékek, anyagvizsgálati berendezések fejlesztése, összeszerelése
  • Ezen mérőkészülékek használata, mérések végzése, kiértékelése
  • Együttműködés a cég külföldi partnereivel, ezen partnerek technikai támogatása
  • Pályázati projekt támogatása, aktív részvétel az eszközfejlesztésben (TRL5 –TRL9)
  • Gyártási dokumentációk készítésében részvétel
  • Szoros együttműködés a fejlesztő mérnökökkel, formatervezővel, szoftverfejlesztőkkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (fizikus/villamosmérnök/gépészmérnök/mechatronikus)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs- és szervezőkészség
  • Rugalmasság, nyitottság a változásokra
  • Energikus alkat
  • Rendszeres külföldi kiküldetésekre való nyitottság
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezettség; felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Együttműködési készség; megbízhatóság; precizitás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat anyagvizsgálati területen
  • Gépészmérnök diploma
  • Csapatmunkához való alkalmazkodás
  • Prototípus fejlesztésben, összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Ipari tapasztalat (gép összeszerelés területen)
  • Magasszintű ismeretek röntgensugárzás, spektroszkópia és optika területeken
  • Programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Kreatív, változatos munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, emberközpontú vállalatvezetés
  • Tiszta és kellemes irodai és labor munkakörnyezet, jó hangulatú, támogató csapat
  • Külföldi kiküldetések

Céginformáció

  • Dinamikusan fejlődő kutató-fejlesztő startup
  • Rangos szakmai háttér
  • EIC Accelerator nemzetközi pályázaton nyertes

Várjuk jelentkezésedet! Ha a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.