Kürtőskalács készítő

  • Cég neve

    BENISSA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Deák Ferenc tér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kürtőskalács gyártása és eladása
  • Pénztár és rendelések kezelése
  • Az üzlet tisztán tartása
  • Vendégcentrikus hozzáállás

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvtudás szükséges a vásárlókkal történő kommunikáció miatt.
  • Rugalmas munkaidő
  • Képes dolgozni csapatban és önállóan is
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdés előnyt jelent
  • Kürtőskalács sütésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, be tudunk tanítani

Amit kínálunk

KIEMELKEDŐ BÉREZÉS:
  • Kezdő nettó órabér: 2000 forint/ óra, betanítás után automatikusan 2200 forintra emelkedik
  • Nettó bér 450.000-500.000 Ft/hónap
  • Alapbér mellé jutalékos rendszert kínálunk, a jutalék mértéke az üzlet forgalmától függ, és a jutalék összege az adott napra vonatkozó órabérhez hozzáadódik. Átlagos nettó órabér ~3000 Ft/óra

Céginformáció

Édes munka, édes sikerek: Kürtőskalács üzlet belvárosi helyszínen várja új munkatársát próbanappal!

Próbanap tartása szükséges az állás betöltése előtt!

Belváros forgalmas részén, a Deák Ferenc tér közelében lévő kürtőskalácsos üzletünkbe keresünk pörgős, igényes eladó és gyártó munkatársakat rugalmas munkaidőben. Ha szeretsz dolgozni egy modern, izgalmas környezetben, akkor ez az állás neked szól!

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és szeretnél csatlakozni egy fantasztikus csapathoz, akkor szeretettel várunk egy próbanapra.