Külterület rendező munkatárs (Diákmunka - Repülőtér)

  • Cég neve

    Student Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 - 2 300 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Parkolók napi hulladék gyűjtő konténereinek ürítése
  • Parkolókban lévő darabos szemetek összeszedése
  • Terminált körülvevő járdák seprése, géppel,
  • Kandeláberek és virágtartó ládák portalanítása és lemosása
  • Jegykezelő automaták körüli terület tisztán tartása

Bér: Br. 1900-2300 Ft/óra (25 év alatt br=nt)

Helyszín: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő: reggel 7:00-15:00 óra között

Kezdés: Akár azonnal!

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • Munka vállalása legalább nyár végéig!

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatold az önéletrajzod!