Külkereskedő

  • Cég neve

    NEUZER Kft.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Kirchhoff Fasor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • export – főként nyugat-európai - kereskedelmi partnerekkel, vásárlókkal történő folyamatos, napi kapcsolattartás (írásban, szóban/telefonon és személyesen)
  • vevői rendelések befogadása, visszaigazolása, nyomon követése, teljes körű menedzselése
  • értékesítési munka, árajánlatok, kiajánlások elkészítése, partnerek igényeinek folyamatos feltérképezése
  • részvétel kereskedelmi tárgyalásokon, szakkiállításokon, adott esetben partnerek látogatása
  • aktív részvétel – társterületekkel közösen - a rendelések feldolgozásában, gyártásra történő előkészítésben
  • a cég termékeihez kapcsolódó árkalkulációk, költségkalkulációk elkészítése, folyamatos frissítése
  • kerékpár modellekhez tartozó tanúsítványcsomagok összeállítása
  • rövid időn belül, jártasság szerzés az adott partnerek modelljeinek megismerésében
  • értékesítéshez kapcsolódó riportok, kimutatások, statisztikák készítése, naprakészség a vevőkkel és beszállítókkal kapcsolatos adatokban
  • garanciális igények gyors kiszolgálása, ügyfélpanaszok kivizsgálásában együttműködés a társterületekkel
  • adott partnerekre (beszállítók és vevők) vonatkozó pénzügyi ügymenet nyomon követése
  • szükség esetén beszerzési munkában történő asszisztencia

Elvárások

  • a munkakörhöz kapcsolódó felsőfokú végzettség
  • külkereskedelmi, értékesítési/beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • MS office csomag felhasználó szintű, gyakorlott ismerte
  • határozottság, kiváló kommunikációs készség, önállóság
  • precizitás, jó szervezőkészség, terhelhetőség
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • dinamikus személynek való, változatos munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • családias légkör, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

A hazai és európai kerékpárpiacon aktívan jelenlévő, elektromos- és hagyományos kerékpárgyártással foglalkozó Neuzer Kft., esztergomi munkahelyre KÜLKERESKEDŐ munkatársat keres

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes Önéletrajzát!