Külkereskedelmi Üzletkötő

  • Cég neve

    FELFÖLDI Édességgyártó Kft

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kereskedelmi folyamatok adminisztratív támogatása: ajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, kezelése, felügyelete, szállítmányozás, vámkezelés szervezése, dokumentációk előkészítése, nyilvántartások kezelése, külföldi regisztrációhoz szükséges dokumentációk összeállítása, vállalatirányítási rendszerben való adminisztrálás
  • Hivatalos ügyek személyes és online ügyintézése
  • Új termékek belistázásával kapcsolatos adminisztráció
  • Vezető munkájának támogatása.
  • Új partneri kapcsolatok keresése és létrehozása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel angol vagy más elfogadott nyelven szóban és írásban
  • Partneri kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Vevői rendelések szervezése, ütemezése és felvétele vevői információk továbbítása a gyártáshoz
  • Számlázás előkészítése, számlaellenőrzés
  • A megkötött szerződések alapján az ügyeletek lebonyolítása, a szerződések speciális feltételeinek a figyelemmel kísérése és teljesítése
  • Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása
  • Partnerlátogatás, szakkiállításokon való részvétel

Elvárások

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pörgős, energikus, talpraesett egyéniség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi ügyintézői gyakorlat
  • Élelmiszeripari termékek kereskedelmének ismerete
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Második idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Verseny képes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel.
A társaság lendületes és ambiciózus csapatába Külkereskedelmi Üzletkötőt keres.