Külkereskedelmi értékesítő (német)

  • Cég neve

    BioTechUSA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Ismerd meg a pozíciót röviden

Külkereskedelmi Értékesítőként elsődleges feladatod partnereinkkel történő telefonos kapcsolattartás, valamint új osztrák és német ügyfelek felkutatása lesz. A telefonos és e-mailes kommunikáció mellett partnerlátogatások önálló megszervezése és lebonyolítása színesíti majd a munkádat.

Mit ajánlunk számodra?

  • Az alapbér mellett havi- és negyedéves teljesítménybónusszal honoráljuk a munkádat, amit előre meghatározott célszámok alapján tudsz elérni egy átlátható és kiszámítható rendszer szerint
  • Az aktív kapcsolattartás révén folyamatosan frissen tarthatod német nyelvtudásodat, illetve iparági szókinccsel gazdagodhatsz
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról
  • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk
  • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring)

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Új ügyfelek felkutatása, főként osztrák vonatkozásban
  • Telefonos értékesítés, kapcsolattartás meglévő és új partnerek részére német nyelven
  • Partnerek termékszortimentjének elemzése, listázási ötletek és akciók kidolgozása
  • Konkurenciafigyelés
  • Értékesítéshez köthető forgalmi adatok nyomonkövetése és elemzése
  • Meglévő és új partnerek igény szerinti látogatása, külföldön

Ezt a lehetőséget pont neked találtuk ki, ha…

  • Rendelkezel 3-5 év tapasztalattal értékesítő munkakörben, partnerkapcsolatok ápolásában, tárgyalások lebonyolításában, telefonos értékesítésben német nyelvterületen
  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel, és kész vagy nap mint nap magabiztosan használni a partnereinkkel történő kommunikáció során
  • Kezdeményező és proaktív hozzáállás jellemez, szereted a kihívásokat
  • Szereted a pörgést, terhelhető, eredmény- és célorientált vagy
  • Rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési gyakorlattal
  • Magabiztosan kezeled a MS Office programokat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs