Küldemény feldolgozó (X. kerület, Diákmunka - május)

  • Cég neve

    STUDENT ISKOLASZÖVETKEZET

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út 10.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 - 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Küldemények feldolgozása rendszeresen, de akár fix napokon is! Jelentkezz a barátaiddal!

Feladat:
- Lottózókból érkező küldemények bontása
- Feldolgozás, adminisztrálás
- Kiküldendő anyagok összeállítása egy félautomata gépsor segítségével

Munkaidő: H: 8:00-16:00, K-P 7:10-16:00

A pihenőidő is fizetve van!

Fixen vállalható napok:
- Május 21 (Kedd)

- Május 22 (Szerda)

A meghirdetett műszakok vállalhtaóak egész napra (7:10-16:00-ig) vagy fél napra is (7:10-12:00-ig vagy 12:00-16:00-ig).

Helyszín: X. kerület

A meghirdetett dátumokon kívül lehetőség van rendszeres munkavégzésre hétfő-kedd-szerda-csütörtökön egy vagy akár több napon is.

Bér: bruttó 1 900 Ft, de havi 50 óra elérése esetén 2 000 Ft/óra.

Elvárások

- betöltött 17. életév
- aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
- megbízhatóság

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatold önéletrajzod!