Kreatív tartalomkészítő

  • Cég neve

    ETO Futball Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Tóth László utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kommunikációs projektekhez kapcsolódó videós és fotós anyagok megtervezése, koordinálása és gyártása házon belül, valamint utómunkája.
  • Esetleges jelleggel rövid, HTML5 animációs bannerek gyártása
  • Kapcsolódó grafikai szerkesztő programok zökkenőmentes használata
  • Fotók és videók készítése idegenbeli és hazai mérkőzéseken, felkészüléseken az első és az utánpótlás csapatokról is egyaránt
  • Forgatások és fotózások szervezése és előkészítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat kreatív tartalmak gyártásában
  • Közösségi média platformok és tartalmi elvárások ismerete
  • Videó készítéshez és vágáshoz szükséges eszközök ismerete
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés
  • Projektmenedzsment készség
  • Folyamatos posztolás, komentek kezelése
  • B kat. jogosítvány kötelező

Amit kínálunk

  • Összetartó, vidám, fiatalos csapat
  • Izgalmas és változatos munka
  • Vagány munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

A kreativitás pályáján jól mozgó munkatársat keresünk marketing csapatunkba. Ha szívesen ülsz le a csapattal ötletelni, és nemcsak vizuális elképzeléseiddel nyűgözöl le bennünket, hanem aktív részvételt mutatsz a kreatív koncepciók formába öntésében is, akkor Te vagy az, akit keresünk.