Kreatív szövegíró és tartalommenedzser (Budapest, XIII. kerület)

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

Kreatív szövegíró és tartalommenedzser
(Budapest, XIII. kerület)

A Te feladataid:

  • Cikkek, blogbejegyzések, közösségi média posztok és egyéb kreatív tartalmak írása
  • Közösségi média kommunikáció
  • Korrektúrázás
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és társosztályokkal
  • Kisebb fordítási feladatok
  • Kreatív koncepciók kialakítása

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern vállalati környezet, stabil háttér
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Változatos és izgalmas projektek
  • Szakmai fejlődés

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Talpraesettség, terhelhetőség, proaktív hozzáállás
  • Jó szövegírói készség, szövegírás szeretete
  • Social media / online marketing ismeret
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.