Közúti szállítmányozási csoportvezető - Supervisor of truck planning

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha már tapasztalt vagy a közúti szállítmányozás világában és a szakmai karriered következő lépésére vágysz vagy már rendelkezel némi csoportvezető múlttal, de új, nemzetközi vállalatnál kamatoztatnád tudásod, jelentkezz!

Feladatok:

  • A közúti fuvarszervező csapat munkájának koordinálása, a kollégák motiválása, szakmai fejlődésük biztosítása
  • Piaci trendek elemzése, valamint a jövőre vonatkozó célkitűzések meghatározása a felsővezetéssel együttműködve
  • A stratégiai tervek átültetése a mindennapokba, részletes operatív tervek kidolgozása, amelyek felvázolják a stratégiai célkitűzések eléréséhez szükséges konkrét feladatokat, határidőket és erőforrásigényeket
  • Együttműködés a pénzügyi csapattal a költségvetések kidolgozása érdekében
  • KPI-ok meghatározása, a teljesítmény nyomonkövetése ennek alapján, valamint rendszeres beszámoló készítése a vezetőség részére
  • A folyamatok javításának és optimalizálásának lehetőségeinek azonosítása, új kezdeményezések bevezetése
  • Lehetséges kockázatok és bizonytalanságok azonosítása, kockázatcsökkentési stratégiák kidolgozása

Elvárások:

  • Legalább 6-7 év közúti szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • People management skillek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Határidők betartására való képesség

Előnyök:

  • 2-3 év csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Modern munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon és laptop
  • Home office lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető