Közügyi és kommunikációs vezető

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,5M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Adecco Kft.

Amit kínálunk

  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Utazástámogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Dinamikus, elkötelezett csapatban dolgozni

Mik lesznek a feladataid?

Kommunikációs feladatok:

  • Felelős a vállalati kommunikációs stratégia kidolgozásáért, frissítéséért és végrehajtásáért, a márka hírnevének és befolyásának növeléséért;
  • Felelős az európai médiakapcsolatok bővítéséért, kialakításáért és fenntartásáért, valamint hosszú távú és stabil interaktív kapcsolat kialakítása a médiával;
  • Felelős a releváns harmadik fél szakmai partnerekkel való szoros együttműködés fenntartásáért;
  • A márka népszerűsítésének igényeivel kombinálva felelős a médiaplatform-források (platformforrások, mint például: Facebook, Twitter stb.) kereséséért, értékeléséért, tárgyalásáért és együttműködéséért, valamint a különböző platformokon történő tartalomjavításért és közzétételért;
  • Felelős az éves és negyedéves márkapromóciós tervek, PR-tevékenységi tervek elkészítéséért és végrehajtásáért;
  • Felelős a csapat segítéséért a tartalomfejlesztésben, beleértve a kommunikációs anyagok (beleértve a sajtóközleményeket, prezentációkat stb.) létrehozását, adaptálását és lokalizálását;
  • Felelős a közvéleményt érintő válsághelyzetek időben történő korai előrejelzéséért és hatékony kezeléséért;
  • Márkaőrként jár el a márka integritásának fenntartása érdekében a vállalat összes integrált marketingkommunikációs kezdeményezésében;
  • Felelős a marketingkommunikációs kampányokról és tevékenységekről szóló jelentések elkészítéséért;

Közügyi kommunikációs feladatok:

  • Az érintett kormányzati szervezeti egységekkel való kapcsolatok átfogó bővítése és fenntartása, jó kapcsolatok és zökkenőmentes kommunikációs csatornák kialakítása és fenntartása, valamint a vállalat fenntartható fejlődésének PR-támogatása és garantálása.
  • Felelős a vállalat vezetéséért, koordinálásáért és segítéséért a kormányzati ügyekkel kapcsolatos munka zökkenőmentes elvégzésében, a folyamat során a vezetés nyomon követéséért és felügyeletéért, az esetleges kormányzati incidensek korai figyelmeztetéséért és ártalmatlanításáért, valamint felelős az eredményekért.
  • Ismeri a nemzeti és helyi politikákat, törvényeket és rendeleteket, valamint a kormányzati funkcionális osztályok munkafolyamatait. Fordítson nagy figyelmet a vonatkozó kormányzati politikák állapotára és változásaira, koordinálja a vállalat belső és külső erőforrásait, szerezzen kormányzati forrásokat a projektek támogatására, szerezzen politikai előnyöket, és rendelkezzen jó kormányzati hálózati erőforrásokkal.
  • Felelős a vállalat napi kommunikációjáért és dokumentumcseréjéért az érintett kormányokkal (beleértve a napi fogadást, az ülésen való részvételt, a hivatalos levélírást stb.), és azonnal kezeli a különböző kormányzati közkapcsolati vészhelyzeteket.

Követelmények:

  • Kommunikációs, marketing, közgazdasági vagy üzleti szakirányú végzettség;
  • Legalább 5 éves marketingkommunikációs és/vagy PR-tapasztalat;
  • Sajtóközlemények, kommunikációs panelek és egyéb marketinggel és PR-ral kapcsolatos anyagok írásában és lektorálásában szerzett tapasztalat;
  • A kormányzati működés, mechanizmusok és kultúra megértése, nagyfokú érzékenység a nemzeti politikák iránt, és kiváló kormányzati kapcsolatokkal rendelkezik;
  • Magas fokú kezdeményezőkészség, proaktív irányítás;
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angolul és magyarul

Lokáció: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR