Köztisztasági kocsikísérő - rakodó

  • Cég neve

    FTSZV KFT

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Nagy-Duna sor

  • Fizetés

    Nettó 260e - 260e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • települési folyékony hulladék begyűjtése, megfelelő helyre szállítása,
  • ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás
  • segíteni a gépjárművezető kolléga munkáját

Elvárások

Téged keresünk ha:
  • alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • szereted a kiszámítható munkaidőt, ami mellett sok egyéb másra is marad időd
  • fontos számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • tudsz csapatban dolgozni, de munkádat önállóan végzed

Amit kínálunk

Válassz minket, mert:
  • nálunk a kiszámítható munkarend mellett marad időd családodra, vagy amire szeretnéd
  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • bruttó 500.000 Ft egyszeri belépési bónuszt biztosítunk, abban az esetben, ha a próbaidő lejárta után is csapatunk tagja maradsz
  • alapbéreden felül prémiumot és SZÉP kártyát is kapsz tőlünk
  • munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület Csepel sziget

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a "jelentkezem" gombra