Központifűtés-és gázhálózatrendszer-szerelő szakoktató

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Az MVM Ágazati Képzőközpont a hazai duális szakképzés aktív szereplőjeként 2021 óta képez szakembereket, naprakész tudáshoz és versenyképes szakmai bizonyítványhoz juttatva a tanulókat, képzésben résztvevő felnőtteket. Központifűtés- és gázhálózatrendszer- szerelő duális szakképzéshez keresünk szakoktatót budapesti tanműhelybe.

Feladatok

  • Központifűtés- és gázhálózatrendszer- szerelő duális szakképzésben résztvevő tanulók szakirányú oktatása: elmélet és gyakorlat
  • Szakmai vizsgára való felkészítés, portfólió készítés támogatása, ellenőrzése
  • Tanmenet készítése, ütemezése és lebonyolítása a Képzési és Kimeneti Követelményeknek valamint a Programtantervnek megfelelően
  • A munkavégzéshez szükséges szabványok, munkavédelmi előírások, technológiai és műszaki információk megismertetése a diákokkal
  • a szerszámok, eszközök és a berendezések szabályos és biztonságos használatának felügyelete, ellenőrzése
  • A diákok szakszerű és biztonságos munkavégzésének irányítása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a partneriskolákkal, képzőhelyekkel, illetve az oktatásban érintett munkatársakkal
  • A tanulók teljesítményének értékelése
  • Oktatás anyagigényének felmérése, igény leadása, portfólió feladatok kiírása, készítésének irányítása, támogatása, követése
  • A képzés adminisztrációjának pontos vezetése: jelenlét, haladási napló, portfóliók, érdemjegyek, vizsgák

Amit kérünk

  • Szakirányú szakképzettség és legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Oktatási tapasztalat ipari gépész szakirányú (elméleti és gyakorlati) oktatás terén
  • Korszerű szakmai ismeretek
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői gyakorlat

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Többéves oktatói tapasztalat (5+)
  • Szakirányú mesterlevél
  • Kamarai gyakorlati oktatói vizsga
  • Kréta rendszer felhasználói ismeretek

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált környezet, korszerű munka-és oktatási eszközök
  • Alkalmazotti jogviszony (teljes-, vagy részmunkaidős) határozatlan idejű szerződés vagy óradíj alapú megbízásos jogviszony
  • Alkalmazotti jogviszony esetén:
  • Munkába járási költségtérítés
  • Évenkénti egészségmegőrző szűrés, egészségbiztosítási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész