Kozmetikus

  • Cég neve

    Szegi Medical Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Haris köz 5.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • szépészeti konzultáció tartása, állapotfelmérés
  • kezelési terv felállítása személyre szabottan
  • árajánlat készítése
  • különböző elektrokozmetikai és hagyományos kozmetikai kezelések elvégzése
  • fogyóeszközök nyilvántartása
  • kezelések dokumentálása
  • kezelőhelyiségek, gépek tisztántartása
  • páciensek utókövetése

Elvárások

  • kozmetikus vagy orvosi asszisztens végzettség
  • szépségipar, beauty iránti aktív,komoly érdeklődés
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • kiemelkedően kedves, vendégorientált attitűd
  • választékos kommunikáció mind szóban, mind írásban
  • kezeléseink mély ismerete (megtanítjuk)
  • önálló és hatékony munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • elektrokozmetikában szerzett tapasztalat
  • hatóanyagok ismerete
  • más idegennyelv ismerete (pl.: orosz, kínai, német)

Amit kínálunk

  • modern belvárosi lokációt, amely könnyen megközelíthető (V. kerület)
  • segítőkész, családias és összeszokott csapatot
  • fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • folyamatos képzési lehetőségeket nemzetközi elismert oktatókkal, akár külföldön is
  • versenyképes fizetést
  • jogtisztán bejelentett bért
  • rendszeres csapatépítő programokat
  • cégen belüli kedvezményeket

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kik vagyunk?
Egyszerűen és tömören: Európa egyik legkimagaslóbb lézerközpontja. Abban hiszünk, hogy a külső és a belső tökéletes összhangjából fakad az igazi szépség és az örök fiatalság; gyógyászati szolgáltatásainkat is ebben a paradigmában alakítottuk ki.
A diagnosztikai szolgáltatásoktól a szépészeti beavatkozásokig minden megtalálható nálunk, Magyarország legjobb orvosaival és legjófejebb csapatával.
Célunk, hogy Klinikánk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.
Ha felkeltettük érdeklődését, nézze meg weboldalunkat:

A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!