Kozmetikus

  • Cég neve

    Downtown Razor Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 550e Ft havi bér Nettó 200000 százalék havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Belvárosi Esztétikai Központba szolgáltatásaink bővítése miatt keressük új csapattársunk VEZETŐ KOZMETIKUS pozícióba.

Főbb feladatok:

  • 3-4 fős kozmetikus csapat mentorálása
  • kezelés protokollok kialakítása
  • kimagasló szintű szolgáltatásnyújtás vendégeinknek
  • számítunk a szakmai véleményedre professzionális termékek kiválasztásánál

Elvárások

Mit várunk Tőled?

  • Légy tapasztalt képzett kozmetikus (vagy kozmetikus oktató) legalább 5-8 év szakmai háttérrel.
  • Szeresd az embereket, akarj nekik segíteni.
  • Tudj megtanítani másokat arra, amit Te is tudsz.
  • Ismerd az újabb elektro-kozmetikai technológiákat (plasma, tűs mezoterápia, Q-kapcsolt lézer, stb.)
  • Szolgáltatásaink közé gyanta, intimgyanta nem tartozik.
  • Legyél kedves, de határozott.
  • Megjelenésed legyen ápolt igényes.

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • ha ismered az elektro-kozmetikai technológiákat
  • egy vagy több idegennyelv ismerettel rendelkezel

Amit kínálunk

Mit nyújtunk neked?

  • biztos, hosszútávú, bejelentett munkaviszonyt
  • magas fizetési lehetőség (fix + jutalék + bónusz)
  • fejlődési, előrelépési lehetőséget magasabb pozícióba
  • szakmai tréning lehetőségeket
  • vendégkört biztosítjuk
  • gyönyörű,  igényes munkakörnyezetet
  • design munkaruhát
  • jófej, fiatalos, céltudatos csapatot

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezés módja kizárólag fényképes önéletrajzzal.