Középvállalati referens

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnerünk, Magyarország egyik vezető bankja keres Középvállalati referenst, aki talpraesettségével, szaktudásával, ügyfélorientált gondolkodásmódjával, ötleteivel bővítené a már meglévő csapatot.

Olyan munkatársat keresünk, aki pár év tapasztalattal rendelkezik vállalati ügyfélkezelésben, barátságos, emberközpontú és nyitott személyiség. Amennyiben úgy érzed te vagy a tökéletes választás, küldd el a jelentkezésed, hogy mielőbb a csapat tagjaként köszönthessünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolatépítés, kapcsolattartás illetve a terület vonzáskörzetébe tartozó cégek akvizíciója
  • A kezelésébe tartozó portfolió minőségének megőrzése, javítása
  • Üzleti lehetőségek felkutatása, azonosítása, aktív és passzív termékek értékesítése, együttműködés keresztértékesítésében a fiókhálózattal
  • Ajánlatok, üzleti javaslatok készítése
  • Finanszírozási struktúra kialakítása, részvétel a kockázatok feltárásában, előterjesztések kezdeményezése és készítése
  • Javaslattétel biztosítéki struktúra és árazás kialakítására
  • Az ügylettel kapcsolatos döntés végrehajtása
  • A vállalatok limitlejáratainak figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Kockázati területtel
  • Reklamációk menedzselése
  • Új kollégák betanítása

Amit kínálunk

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 2-5 éves vállalati finanszírozási területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyaló készség
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés, csapatmunkában való részvétel
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • Értékesítői attitűd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Finanszírozás

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldd el a jelentkezésed a frissített önéletrajzod feltöltésével a "Jelentkezés elküldése" gombra kattintva, és mielőbb felveszem veled a kapcsolatot!

#LI-ÁV1