Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű  Baptista Gimnázium logo

Középiskolai tanár

  • Cég neve

    Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szentendrei út 83.

  • Elvárások

    • Spanyol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Intézményünkben betölthető tanári állás:

Spanyol nyelv (mint második idegen nyelv) oktatása tiszta profilú két tanítási nyelvű intézményben, gimnazista diákok számára.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Elvárások

Megbízhatóság, következetesség, jó csapatszellem, alapos szakmai tudás, magas szintű célnyelv ismeret.

Előnyt jelent

lelkes, elkötelezett munka

Amit kínálunk

Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy fenntartásában (NEM állami) lévő tiszta profilú két tanítási nyelvű gimnázium. Rendkívül jó, fiatalos, lendületes, kreatív csapat, sok egyedi innovációval és egyéni fejlődési lehetőséggel.

Továbblépési lehetőség a Nemzetközi érettségi (IB) programba.

Céginformáció

Az ország legrégebbi kéttannyelvű iskolája, patinás régi épület, nagy szakmai múlttal, kiváló infrastruktúrával.

szakmai önéletrajz, diplomamásolatok, motivációs levél, érvényes erkölcsi bizonyítvány (csak felvétel esetén)