Közbeszerzési tanácsadó

  • Cég neve

    SMP Solutions Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest,

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazástól kezdve a tervezésen, a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig és a karbantartásig.

Főbb feladatok, munkák

  • Felsőoktatási területen együttműködés különböző közbeszerzési pályázatok megvalósításában
  • Azonosítja a közbeszerzési eljárástípusokat, képes azok sajátos szabályainak alkalmazására (ajánlatadás)
  • Közbeszerzési ajánlatok elkészítésének koordinálása
  • Értelmezi és hatékonyan alkalmazza a közbeszerzés által elnyert vagyonnal való gazdálkodás szabályait, folyamatait;
  • Alaposan ismeri a közbeszerzési szabályokat és sikeresen lebonyolítja azokat
  • Feladatellátása során a közpénzekkel és a közvagyonnal való törvényes, eredményes és célszerű gazdálkodás irányelveit követi;
  • Szükség esetén alkalmazza a speciális beszerzési tárgyakra vonatkozó előírásokat
  • Átlátja és eredményesen interpretálja a közbeszerzési vezetéshez szükséges feltételeket
  • A közbeszerzési szakirodalmat értelmezi, interpretálja és dimenzionálja a vállalat, a potenciális ügyfél érdekeinek megfelelően
  • Kockázatelemzési képességgel rendelkezik, stratégiai szintű, rendszerszemléletű véleményezéssel támogatja a vállalatot
  • A közbeszerzési vagyon hatékony allokációja
  • Felelősséget vállal a közbeszerzési eljárások hibátlan, hiánypótlás nélküli lefolytatására
  • Riportálás a Licensing és közbeszerzési ügyek csoportvezetője felé

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Ismeri a közbeszerzések legfontosabb dimenzióit mind a döntéshozatal, mind a gazdálkodás, mind a szakpolitikai irányítás, mind pedig a végrehajtás nézőpontjából;
  • Ismeri a közbeszerzési eljárások körében alkalmazandó szabályokat;
  • Ismeri a közbeszerzési ellenőrzési intézményrendszer szabályait és sajátosságait;
  • Ismeri a közbeszerzési tervezés és megvalósítás hatékonyságának elméleti feltételeit, modelljeit, jogszabályi hátterét és a gyakorlatban is alkalmazni tudja azokat;
  • Ismeri a korszerű elemzési módszereket, tárgyalási technikákat;
  • Fontosnak tartja a közbeszerzések jogi, pénzügyi, igazgatási, műszaki vetületeivel kapcsolatos kérdések magabiztos ismeretét;
  • Törekszik a gazdálkodási és az ellenőrzési kockázatok azonosítására, elemzésére és kezelésére;
  • Fontosnak tartja a hatékony közpénzfelhasználás és közbeszerzési tervezés alapelveinek magabiztos ismeretét
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés + egészségbiztosítás
  • Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, biztos ügyfélkörrel a versenyszférában.
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú hazai és nemzetközi banki projektek
  • Hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos támogatás, részvételi lehetőség szakmai képzéseken és a szakmai vizsgák letételének anyagi támogatása.
  • Színvonalas munkakörnyezet (Bp. XIII. ker.), modern munkaeszközök, hibrid munkarend.
  • Professzionális, támogató csapat, közös szabadidős programok: pl. grillklub, túraklub, bringaklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó