Közbeszerzési szakértő (Határozott idejű munkaviszony)

  • Cég neve

    Várkapitányság Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Együttműködés a Társaság éves közbeszerzési beszerzési tervének elkészítésében, és annak év közbeni rendszeres felülvizsgálatában;
  • A szakmai szakterületektől beérkező igények tekintetében a Kbt. 16. §-a alapján megállapított becsült érték szerinti alkalmazandó eljárásrend megállapítása;
  • A Társaság beszerzési igényei vonatkozásában az egybeszámítási monitoring elvégzése;
  • A közbeszerzési értékhatárt meghaladó beszerzések esetében a külső közbeszerzési tanácsadóval való kapcsolattartás a Társág közbeszerzési eljárásainak lebonyolítása érdekében és az eljárást indító dokumentumok elkészítésének koordinálása;
  • Részvétel a bíráló bizottság munkájában, illetve a bíráló bizottsági jegyzőkönyvek és bíráló lapok adminisztrációja;
  • A közbeszerzési eljárást kezdeményező szakmai szakterület által előkészített közbeszerzés kezdeményező dokumentáció közbeszerzés szempontú ellenőrzése; véleményezése és jóváhagyása, ennek érdekében kick-off egyeztetés összehívása;
  • Központosított közbeszerzési szakrendszerek használata;
  • A közbeszerzési értékhatárt el nem érő beszerzési eljárások nyomonkövetése és támogatása a beszerzés kezdeményezésétől a beszerzési eljárás lezárásáig;
  • A közbeszerzési értékhatárt el nem érő beszerzési eljárásokok teljes körű lebonyolítása;
  • A Társaság szakmai szakterületeinek közbeszerzési szempontú támogatása, tájékoztatások készítése;
  • Közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó szerződések közbeszerzési-jogi szempontú véleményezése;
  • Társaság működést érintő közbeszerzési tárgyú jogszabályi változások figyelemmel kísérése;
  • Közbeszerzési és Beszerzési Szabályzat évenkénti, illetve szükség szerinti felülvizsgálata, módosítás előkészítése;
  • Társaság belső szabályzatainak véleményezése közbeszerzési-jogi szempontból

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Közbeszerzési szakjogász vagy közbeszerzési referens végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos tudás az irodai szoftverek használatában
  • EKR rendszer készség szintű használata
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, együttműködési készség
  • Alkalmasság mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Jogi szakvizsga
  • Energiabeszerzések terén szerzett tapasztalat (pl.: földgáz, villamosenergia)
  • Építési beruházások területén szerzett közbeszerzési tapasztalat
  • Vállalatirányítási szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai kihívások
  • Stabil, megbecsülést nyújtó szervezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák) biztosítása
  • Modern munkakörnyezet
  • Kimagasló cafetéria juttatás
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag

Céginformáció

VÁRKAPITÁNYSÁG NONPROFIT ZRT.
Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba

Közbeszerzési szakjogász
 (Határozott idejű munkaviszony)

munkatársat keresünk.

Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, értékes tapasztalatokat szerezhet, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!